27.11.2015

Допомога молодій мамі.

            Зовсім нещодавно до c. Велізарове перебралася  молода жіночка Ірина разом зі своїми дітьми. Залишати рідну Луганську область молода матір не бажала до останнього, до того часу, поки поряд з будинком, де мешкала родина, не утворилася величезна вирва від бомби. Ірина  залишилась наодинці з маленькими дітьми на руках  без підтримки  рідних.

         Ірині  допомогли добрі люди  прихистили на певний час із дітьми та  підказали що можно звернутися до  Роздільнянського  районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. За допомогою фахівця із соціальної роботи Ірина стала на облік до Управління праці та соціального захисту населення, оформила та почала отримувати всі виплати.     Фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді не полишав увагою молоду матір. Родині допомогли із житлом, яке їм надали на безоплатній основі небайдужі люди та допомогли із ремонтом. Хоча Ірина і отримувала кошти, але їх катастрофічно не вистачало. Центр соціальних служб, політичні, благодійні організації району  організували  гуманітарну допомогу для родини.

         На даний час життя Ірини налагодилося, вона  втрете стала мамою, поряд кохана людина, здорові діти,  дах над головою та мирне світле небо.