17.06.2020

Відбулось останнє засідання громадської ради при Роздільнянській райдержадміністрації 2018-2020 років

15 червня 2020 року відбулось останнє засідання громадської ради при Роздільнянській райдержадміністрації 2018-2020 років під керівництвом заступника голови Валентини Бондаренко, у якому взяли участь 8 представників ІГС.

З першого питання про хід реалізації реформи децентралізації на території Одеської області, нашого району інформувала керівник апарату райдержадміністрації Ольга Головко. Вона наголосила, що Кабінет Міністрів України затвердив конфігурацію нових укрупнених районів Одеської області. На голосування Верховній Раді України подається 6 районів: Ізмаїльський, Болградський, Білгород-Дністровський, Одеський, Подільський, Роздільнянський з наданням місту Роздільна статусу центру об'єднаного району.


Присутні висловили сподівання, що данний проєкт буде розглянутий комітетами Верховної ради України та існування Роздільнянського району в складі Одеської області залишиться без змін.

З наступного питання щодо здійсненої роботи громадської ради при райдержадміністрації протягом 2018-2020 років інформувала секретар ради-головний спеціаліст з питань інформаційної та організаційної діяльності апарату райдержадміністрації Ольга Ладунська-Амонс зазначивши, протягом звітного періоду діяльності Громадська рада працювала за затвердженим планом роботи, засідання проводилися кожного кварталу, всього проведено 10 засідань, в тому числі установчі збори, на яких розглянуто було заслухано 14 питань та ін.

На офіційному сайті районної державної адміністрації розміщена розділ діяльності Громадської ради де постійно розміщується інформація про роботу Громадської ради, наявні протоколи проведених засідань, розміщено Положення про Громадську раду, Регламент роботи, матеріали по проведенню установчих зборів.

Інформацію доповідачів було прийнято за основу. Членами ГР було розглянуто клопотання щодо порушення у приміському електротранспорті спрямуванням  Роздільна І – Одеса Головна,  Одеса Головна – Роздільна І, Одеса Головна – Мигаєве, Вапнярка – Одеса Головна, Одеса Головна – Вапнярка ст.13 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення», а саме пасажири всупереч попереджувальних надписів палять у заборонених місцях  – тамбурах приміських потягів, що шкідливо впливає на стан здоров'я інших пасажирів та порушує правила пожежної безпеки на залізничному транспорті. Вирішено рекомендувати райдержадміністрації надіслати листа щодо недопущення порущення чинного законодаства під час перевезення пасажирів.

Голова райдержадміністрації Сергій Приходько подякував присутнім за плідну роботу за звітний період та наголосив, що взаємодія між інститутами громадянського суспільства та органом влади є дуже важливою.

На цьому порядок денний був вичерпаним, однак так як каденція громадської ради 2018-2020 років було вичерпано, одразу було ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Роздільнянської районної державної адміністрації, на якому було обрано головою ініціативної групи Валентину Бондаренко (РРО ВГО «Комітет виборців України»). Розробленно та схваленно повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім’я, електронну адресу і номер телефону відповідальної особи.

З текстом повідомлення інститути громадянського суспільства можуть ознайомитися на офіційному веб-сайті у розділі «Громадська рада».