07.08.2018

Відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради при Роздільнянській райдержадміністрації.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 996  07 серпня 2018 року відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради при Роздільнянській райдержадміністрації.

Перед початком  проведення установчих зборів  керівник апарату районної держаної адміністрації Ольга Головко   наголосила про важливість   створення   громадської ради зазначивши, що  «Влада має  забезпечити   відкритість та прозорість  своєї діяльності  шляхом залучення   громадян та їх  об’єднань   до  формування та реалізації державної  політики».


Голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Роздільнянській райдержадміністрації Валентина Бондаренко, відкриваючи засідання установчих зборів, розповіла про роботу ініціативної групи. Було зазначено, що протягом роботи проведено 3 засідання ініціативної групи. На офіційному веб-сайті райдержадміністрації та в районній газеті “Вперед” підготовлене ініціативною групою повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи, електронну адресу та номер телефону відповідального, організовано прийом заяв щодо участі в установчих зборах. Членами ініціативної групи було здійснено розгляд заяв від представників інститутів громадянського суспільства поданих для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Роздільнянській райдержадміністрації, які надходили до 06 липня 2018 року. Зокрема, до ініціативної групи надійшло 11 заяв від інститутів громадянського суспільства.


Під час проведення засідання було обрано робочі органи установчих зборів (лічильну комісію, голову та секретаря).

Визначено кількісний склад нової громадської ради при райдержадміністрації. Після висловлення позицій представників інститутів громадянського суспільства, одноголосно  прийняте рішення щодо   включення до складу  громадської ради   всіх представників інститутів громадянського суспільства, які подали заяви для участі в установчих зборах. – всього 11  представників.

Членами громадської ради було прийняте рішення про обрання голови громадської ради.   За пропозицією  одного  із членів,  було  висунуто  кандидатуру  на  посаду  голови громадської ради Володимира Василенка (голову ГО «Громада Роздільнянщини»),  яку підтримали всі члени Громадської ради.  В  свою  чергу Володимир Миколайович запропонував заступником голови громадської ради обрати Валентину Бондаренко (голову Роздільнянської районної громадської організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України»), кандидатура якої була підтримана  членами  ради.


 Наприкінці засідання Володимир Василенко звернувся зі словами подяки до членів ради та зазначив, що держава і громадське суспільство сьогодні зацікавлені в діалозі та партнерстві, підвищенні ефективності взаємодії. Без розвиненого громадянського суспільства, без створення належних умов для забезпечення свободи думки і слова, вільного вираження поглядів і переконань, участі громадян в управління державними справами, держава не створить демократичне європейське суспільство